please wait, site is loading

HAKKIMIZDA

Hamam - Sauna işletmeciliği konusunda deneyimi olan Serdar ERASLAN Samsun'un Merkezi, Elli İlkadım Belediyesine ait Elli Altılar mevkinde olup, sağlam Temmeller üzerine kurulan Bina giriş katında Osmanlı Kültürüne uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Samsun Çifte Elli Altılar Hamamı

Samsun Hamam

Hamamımız Kadınlar ve Erkekler Bölümü olarak, Bünyesinde Kuru Sauna, Buharlı Sauna, Yüzme Havuzu, Buhar Odası, Özel Duşakabin Müşteri memmuniyeti sağlayan hizmetleri vermektedir. Kadınlar Bölümümüz Sabah Saat 09:00 ile Akşam 19:00 arasında, Erkekler Bölümü ise Sabah 09:00 ile Gece 24:00 kadar siz değerli Samsunluların uğrak mekanı haline gelmiştir. Sağlıklı bir yaşamın parçası olan temizliği sunan firmamız bu konuda fayda sağlamaktadır

Türk hamamı , Osmanlı ve Türk kültürü'nün günümüze kadar varlığını yüzyıllar boyunca devam ettirdiği bir gelenektir. Hamam sadece yıkanmak için değil ; sağlık , eğlence ve insanları bir araya toplamak , sosyal etkinlikler düzenlemek için düşünülmüştür. Türk hamamı fiziksel ve ruhsal arınma sağlar. Vücut ve cilt toksinlerden temizlenir. Yapılan kese kan dolaşımını artırır, bağışıklık sistemini uyarır. Böylece fiziksel ve zihinsel rahatlama sağlanır.

Kadınlar için kahve ve köpük masajı yine erkekler için de köpük masajı deneyimli personel tarafından uygulanmaktadır.